Turnaje vTanvaldě se zůčastnilo 7 mužstev.

6. Baumit Jablonec 06
  7. Mšeno

Sestava našeho týmu:

Jiří Přibyl,Lukáš Vlček, Jiří Strejcovský, Patrik Kůra, Pavel Svárovský, Matěj Stuchlík,Lukáš Procházka a Jan Šilhán

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Tanvaldu. Myslel jsem, že opět kluci budou ještě spát ale bylo to naopak. Kluci vyhráli 4:1 pěkný zápas.K druhému zápasu nastoupili proti favoritu turnaje Zásada který jsme prohráli velkým rozdílem a to 7:0, přehráli nás ve všech směrech. Museli jsme na ten debakl zapomenout a soustředit se na další zápas a to s Baumitem Jbn. Byla to krásná podívaná měl jsem kluky jako vyměněné,jak přihrávka co souboj a zakončení bylo na jedničku. Porazili jsme je 6:1 ani jsem tomu nechtěl věřit. Bylo vidět že kluci mají chut hrát a vyhrávat, další velký soupeř nás čekal a to Desná. Pro mě to byl nejlepší zápas turnaje bylo to nahoru a dolu a Josefův Důl dokonce vedl 2:0. Kluci více útočili a zapoměli bránit a chyby v obraně byli potrestaný. Nakonec zápas skončil prohrou a to 3:4 , Desná nakonec byla na prvním místě celého turnaje a to zaslouženě. Bez přestávky jsme hned hráli se Mšenem,který jsme porazili 4:3 ale už byla znát i trochu únava,ještě že jsme mohli střídat a kluci si na chvíli odpočinuli. Po 15 minutové přestávce nás čekal poslední tým a to Velké Hamry,věřil jsem klukům že vyhrajou a taky se stalo a Hamry jsme porazili 3:0 . Co dodat byl to vydařený turnaj pro náš tým.